Szkoła Bezpiecznej Jazdy została założona przez najlepszych ekspertów branży motoryzacyjnej. Trenerami akademii są instruktorzy techniki jazdy, kierowcy rajdowi i wyścigowi, psycholog transportu, egzaminator prawa jazdy, flotowiec, pedagog i ratownik medyczny. Stworzyliśmy autorskie programy szkoleniowe wpływające na zachowanie i świadomość kierowców. Program każdego szkolenia jest modyfikowany i dostosowany do potrzeb klienta. Innowacyjna infrastruktura pomaga efektywnie podnosić wiedzę i umiejętności. Najlepsi instruktorzy bezpiecznej jazdy są gwarancją wysokiej jakości szkolenia. Celem naszych usług jest wprowadzenie korzystnej zmiany wpływającej na poprawę bezpieczeństwa. Posiadamy mobilną infrastrukturę szkoleniową wykorzystywaną do szkoleń. Jedyna w Europie środkowej mobilna płyta poślizgowa umożliwia realizację szkoleń na terenie firmy klienta. W miejscach o ograniczonej przestrzeni wykorzystujemy do szkoleń i treningów specjalne opony poślizgowe.

Zapewnij swoim bliskim najcenniejsze szkolenie i podaruj im bezpieczeństwo!